Frigolu Taşımacılık Tosb

Frigolu Taşımacılık Tosb

Frigolu Taşımacılık Tosb Firmamızın uzun yıllardan beri tecrübesi ile bütün araçlarımız; ve tesislerimiz soğuk zincire hizmet verecek en yüksek standartları sağlamaktadır. Soğuk zincirin bozulmaması için en önemli faktörler taşıma ısısı ve zamanıdır. Yılların tecrübesi ile kazanılmış bilgi ve becerimiz ile müşterilerimize özel çözümler üreterek ürünlerini en doğru yöntem ile taşımaktayız.

Frigolu Taşımacılık Tosb Frigolu Taşımacılıkta, Taşıdığımız Ürünler ; Her türlü yaş meyve sebze, taze veya donmuş balık ve diğer deniz ürünleri; et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, ilaç ve kozmetik ürünleri,taze balık taşıması; fidan ve çiçek ve tüm diğer taze veya donmuş gıda ürünleri ve talebe bağlı olarak diğer ürünlerdir. Özel üretim olarak yaptırdığımız araçlarımızın izolasyonlu yapısı ve içerisinde bulunan klimalar sayesinde medikal ürünler, gıda gibi soğuk zincir taşımacılığında güven; hijyen ve sağlık isteyen durumlarda da garanti sunduğumuza dikkat çekmek isteriz. Frigo araçlarımız; soğutucu üniteleri ile birlikte soğuk zincir taşımacılığı ve ilaç taşımacılığında; gerekli olan tüm koşulları sağlıyor ve sektörü aktif halde kullanıyor ve geliştiriyor. Yıllık yüz binlerce tonun üzerinde taşıma yaptığımızı belirtmek isteriz. Tedarik zinciri süreçlerini sektörün uzman lojistik firmaları ile tasarlayarak ve geliştirerek güncelliyoruz.. İş güvenliği, işçi sağlığı ve gibi etkenler kontratlarımızda vazgeçilmez başlıklardır.

Frigolu Taşımacılık Tosb yurtiçi ve uluslararası frigo taşımacılığında da iddialı olan firmamız, bu alanlardaki gücünü müşterilerine sunduğu hizmetlerle de gösteriyor. Uluslararası kara soğuk zincir dağıtım taleplerine cevap verebilecek tüm donanıma sahip olan firmamız; 25 ˚C ile -20 ˚C arasındaki sıcaklıklarda teslim edilmesi gereken tüm ürünleri güvenle adreslerine ulaştırıyor. Isı kontrolü gerektiren sebze-meyve, dondurulmuş gıda, ilaç, süt ve süt gibi ürünleri son model araçlarıyla taşıyan firmamız; bu alanda da insan sağlığını en üstte tutuyor. Piyasadaki işini ciddiye almayan diğer firmaların aksine firmamız; özellikle gıda ve ilaçların gerektirdiği hassas sıcaklığın farkında, işini bunu dikkate alarak yapmaktadır. En yeni teknolojik donanıma sahip araçların ısı kontrolünü de yapan firmamız, araç takip sistemiyle de araçları takip etmektedir.

Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın